سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

هتل مینی ازمیر

هتل مینی ازمیر

هتل مینی ازمیر

اگر میخواهید اقامتی ارزان قیمت در ازمیر داشته باشید، هتل مینی ازمیر با 2ستاره را برای خود انتخاب کنید. هتل مینی ازمیر درست مرکز شهر ازمیر قرار گرفته و فاصله کمی تا مراکز تجاری و تفریحی مثل مرکز نمایشگاه های بین المللی و همایشی، منطقه کناک، بازار کمرالتی و ایستگاه قطار باسمانه دارد. درواقع با انتخاب ان هتل برای اقامت چیزی را از دست نمیدهید. هتل مینی ازمیر پذیرش خود را به صورت شبانه روزی انجام داده و امکانات و خدماتی از جمله صرافی، اینترنت بی سیم و پارکینگ رایگان با ظرفیت بالا، سالن کنفرانس مجهز، ترنسفر فرودگاهی و امکان کرایه خوردو  میباشند.

هتل مینی ازمیر?

اتاق های هتل مینی ازمیر

این هتل پانزده اتاقه، خدماتی شبانه روزی برای اتاق ها داشته و امکانات، تخت، مبلمان، سیستم تهویه هوا، اینترنت بی سیم رایگان، مینی بار یا یخچال، سیستم سرمایشی و گرمایشی، پنکه، تلویزیون ماهواره ای، حمام مجهز، انواع لوازم بهداشتی و ... را به میهمانان و توریست های تور ازمیر ارائه میدهد. اتاق های هتل مینی ازمیر دو یا سه تخته هستند.

اتاق های هتل مینی ازمیر

رستوران ها و امکانات تفریحی هتل مینی ازمیر

 

رستوران های هتل مینی صبحانه های خود را به صورت بوفه ای سرو میکنند. نهار و یا شام رستوران ها انواع غذاهای محلی و بین المللی میباشد. از امکانات تفریحی هتل نیز میتوان به اتاق بازی بیلیارد که بیشتر توریست ها و گردشگران این بازی را دوست دارند، سالن اسپا و ماساژ حرفه ای، سالن ورزشی با امکانات کامل و مدرن، سونا و جکوزی، و یک استخر سرپوشیده اشاره کرد.