سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

هتل هاترا مشهد

هتل هاترا مشهد : هتل خوب و سه ستاره هاترا یکی از هتل هایی در مشهد است که در خیابان کنار حرم امام رضا(ع) قرار گرفته. این هتل دنج لابی بسیار راحت و شیک و کارکنانی مسلط به زبان های عربی و انگلیسی دارد.

هتل هاترا مشهد

هتل هاترا مشهد خدمات خوبی از جمله تاکسی سرویس، ترنسفر فرودگاهی، سالن اجتماعات، سیستم اعلام حریق، تلوزیون در لابی، پارکینگ، اینترنت رایگان، خدمات خشکشویی و اتوشویی، نمازخانه، رستوران و کافه برخوردار است. همینطور خدمات رفت و برگشت به حرم برای زائران و توریست ها تور مشهد نیز رایگان است. از هتل هاترا تنها پنج دقیقه با باب الجواد فاصله داشته و شما میتوانید به راحتی به حرم برسید. این هتل سال 92 ساخته شده و میتوان گفت نوساز است. رستوران های هتل هاترا اتواع غذاهای ایرانی را برای میهمانان خود سرو میکند.

هتل هاترا مشهد?

اتاق های هتل هاترا مشهد

اتاق های این هتل سه ستاره در مشهد در بهترین موقعیت از حرم قرار داشته و هرکدام پنجره ای به سمت حرم دارند. این 45 اتاق و سوئیت هرکدام دارای خدمات نظافت روزانه، مینی بار، تلوزیون، تلفن، صندوق امانات، حمام، سرویس بهداشتی جدا، اینترنت و مبلمان و تخت راحت برای گردشگران تور ارزان مشهد هستند. اتاق های این هتل به چند دسته تویین ( تخت دونفره و کاناپه یک نفره) دبل ( تخت دونفره) تریپل ( 1تخت یک نفره و یک تخت دو نفره و اضافه تر) سوئیت یک خوابه ( تخت دو نفره و اضافه تر) چهار تخته ( 1 تخت دو نفره و 2 تخت یک تفره) تقسیم میشود.

 

اتاق های هتل هاترا مشهد